TapASS: bowling
TapASS is de vrijetijdswerking van de volwassenwerking van Tanderuis vzw. Via een vrijetijdswerking op maat trachten we aandacht te besteden aan de noden die volwassenen met autisme ervaren op vlak van ontspanning, uitbreiding van sociaal netwerk, het gevoel ergens bij te horen enz.
De voornaamste doelstellingen van onze vrijetijdswerking hebben betrekking op het creëren van een aanbod van activiteiten waarbij volwassenen met autisme op een directe en informele manier met elkaar in contact kunnen komen. Daarenboven zien we een belangrijke meerwaarde in het -begeleid- uitproberen van nieuwe dingen, het trainen van nieuwe vaardigheden (vb. zich verplaatsen naar de plaats van afspraak), het groepsaspect (positieve belevenissen leren delen met anderen, de ervaring dat men niet de enige is met deze problematiek), het loskomen van de ‘veilige thuishaven’ enz.
Wat
Gooi jij een strike of een spare? Dat komen we binnenkort te weten want we gaan samen bowlen in Tragel Sport te Aalst.
Spreker
Evelien Van Quathem
Chloë Hemerijckx
Contact
j.vanderperre@thuisbegeleidingautisme.be
Meebrengen
Jouw identiteitskaart en 10 euro cash.
Kostprijs
Voor deze activiteit wordt 10 euro aangerekend en twee sessies groepsbegeleiding (2x0,087). De sessies worden achteraf gefactureerd.