tapASS: Kerstetentje

TapASS is de vrijetijdswerking van de volwassenwerking van Tanderuis vzw. Via een vrijetijdswerking op maat trachten we aandacht te besteden aan de noden die volwassenen met autisme ervaren op vlak van ontspanning, uitbreiding van sociaal netwerk, het gevoel ergens bij te horen enz.

De voornaamste doelstellingen van onze vrijetijdswerking hebben betrekking op het creëren van een aanbod van activiteiten waarbij volwassenen met autisme op een directe en informele manier met elkaar in contact kunnen komen. Daarenboven zien we een belangrijke meerwaarde in het -begeleid- uitproberen van nieuwe dingen, het trainen van nieuwe vaardigheden (vb. zich verplaatsen naar de plaats van afspraak), het groepsaspect (positieve belevenissen leren delen met anderen, de ervaring dat men niet de enige is met deze problematiek), het loskomen van de ‘veilige thuishaven’ enz.

De bijeenkomsten vanuit TapASS regio Gent vinden 2-maandelijks plaats (op vrijdagavond of zaterdagochtend) met een (relatief vaste) groep en onder begeleiding van vaste thuisbegeleiders. Er wordt een ruime waaier aan diverse activiteiten aangeboden die afwisselend op de dienst of op locatie plaatsvinden.

Wat

We sluiten graag het jaar af met een pré-kerstetentje.

beentjes onder tafel en smullen maar.

Spreker

Sara De Cock

Veerle Lemme

Contact

s.decock@thuisbegeleidingautisme.be

v.lemme@thuisbegeleidingautisme.be

Meebrengen

Je goed humeur!

Een gezonde appetijt :)

€10 cash

Kostprijs

Er worden 2 groepsbegeleidingssessies aangerekend (0,174 pp en 13,14 euro). Betaling hiervan gebeurt via facturatie.

Gegevens

tapASS: Kerstetentje

Regio
Gent

Werking
Vrijetijdswerking

Doelgroep
Volwassenenwerking

Datum
Uur
18/12/2026
18:00 - 21:00

Locatie
Tanderuis vzw - Brusselsesteenweg 375A, Merelbeke-Melle

Inschrijven

Het is nog niet mogelijk om in te schrijven op deze activiteit.