Personeel

Tanderuis werkt interdisciplinair. Hieronder verstaan we de vertegenwoordiging van verscheidenheid aan basisopleidingen binnen één team. De groep thuisbegeleiders is samengesteld uit orthopedagogen, psychologen, leerkrachten, opvoed(st)ers, sociaal verpleegkundigen, maatschappelijk assistenten en paramedici.

Daarnaast wordt een hoog kwalitatieve autisme-specifieke hulpverlening gegarandeerd door bijkomende vormingen, cursussen en specialisaties, ervaring van begeleiders, stijlverschillen,… en de wederzijdse beïnvloeding hiervan en verrijking hierdoor via intervisie. Hierdoor worden verschillende theoretische visies inzake de handicap autisme, gezinsgericht, contextueel- en krachtgericht werken geïntegreerd in de werking. 

Algemeen directeur:

Danny Aelvoet

Regio Meetjesland

Meetjesland

Directiemedewerker:

Christel Cloetens

Thuisbegeleiders: 

  • Anneleen De Maeyer - vroegbegeleiding
  • Christel Cloetens - vroegbegeleiding
  • Jessie Ghyselinck - vroegbegeleiding
  • Nele Bogaert – vroegbegeleiding
  • Annemieke Obrie - kinderwerking
  • Inge Decloedt - kinderwerking
  • Jolien Van Acker – kinderwerking
  • Sylvie Vermeirsch - kinderwerking
  • Kathleen Peeters – adolescentenwerking
  • Sofie Werbrouck - adolescentenwerking
  • Ans De Daele - volwassenenwerking
  • Marianne Bouckhout - volwassenenwerking
  • Veerle Lemme – volwassenenwerking

Contactpersoon:

Hanna De Meyer

Regio Gent

Gent

Directiemedewerker:

Tess De Pot

Thuisbegeleiders: 

  • Eveline Heyvaert – vroegbegeleiding
  • Elien Closse - vroegbegeleiding
  • Katrien De Wilde - vroegbegeleiding
  • Silke Defauw - vroegbegeleiding
  • Iris Temmerman - kinderwerking
  • Karen Uylenbroeck - kinderwerking
  • Marie Sainte - kinderwerking
  • Tiffany Lagaet - kinderwerking
  • Valerie Verbanck - kinderwerking
  • Veerle Van Driessche - kinderwerking
  • Ine Goeminne - adolescentenwerking
  • Lisa Dieleman - adolescentenwerking
  • Tess De Pot - adolescentenwerking
  • Eva Buysse - volwassenenwerking
  • Hannah Aelvoet - volwassenenwerking
  • Joeri Van der Perre - volwassenenwerking
  • Niki van Besien – volwassenenwerking

Contactpersoon:

Lise Verlet

Regio Waas en Dender

Waas en Dender

Directiemedewerker:

Lieselotte Heirbaut

Thuisbegeleiders: 

  • Bregt Vervisch - vroegbegeleiding
  • Kaat Waermoes - vroegbegeleiding
  • Caroline Claeys - kinderwerking    
  • Karen De Ridder – kinderwerking
  • Karen Van Couwenbergh - kinderwerking
  • Klaartje Van Steen - kinderwerking    
  • Nele Van Acker - kinderwerking    
  • Emma Steegmans - adolescentenwerking
  • Floere  Van Hende - adolescentenwerking
  • Marijke Vercauteren - adolescentenwerking    
  • Eva Malfliet - volwassenenwerking
  • Lieselotte Heirbaut - volwassenenwerking
  • Sara De Cock – volwassenenwerking

Contactpersoon

Lien Verstraeten

Regio Zuid-Oost Vlaanderen    

Zuid-Oost Vlaanderen

Directiemedewerker:

Auke Dalm

Thuisbegeleiders:

  • Barbara De Meyer - vroegbegeleiding
  • Ingrid Moens - vroegbegeleiding           
  • Jolien Gijselinck - vroegbegeleiding
  • Jolien Vanpachtenbeke - vroegbegeleiding
  • Anke De Schrijver - kinderwerking                 
  • Annelies Van den Steen - kinderwerking
  • Evelien Van Quaethem - kinderwerking
  • An-Katrien Van Overmeire - adolescentenwerking
  • Chloë Hemerijckx - adolescentenwerking
  • Sofie Piens - volwassenenwerking
  • Wendy Hulders - volwassenenwerking

Contactpersoon:

Lies Vanlerberghe

Logistiek

  • Natasja De Wilde - directiemedewerker (personeel)administratie 
  • Alina Pelin - ondersteuner personeelsadministratie, boekhouding en ICT
  • Bart De Clercq – ICT’er
  • Brigitta Casaert – administratieve kracht en onthaalmedewerker
  • Elien Vanlerberghe - boekhouder
  • Hilde Van der Cruyssen - ondersteuner onthaal 
  • Kristiaan Meirlaen - klusjesman
  • Rudi Samyn - grafisch vormgever
  • Veerle Van Driessche - interne preventieadviseur

Cliëntgebonden coördinatiefuncties:

  • Christel Cloetens - gASStvrij
  • Eva Malfliet - hobbyclubwerking
  • Jolien Vanpachtenbeke - GIO
  • Judith van der Spank - bezoekouderwerking
  • Nele Van Rie - vrijwilligerswerking  
  • Iris Temmerman - brussenwerking
  • Veerle Van Driessche - grootouderwerking
  • Wendy Hulders - loebASS 

Organisatiegebonden coördinatiefuncties: 

  • Eva Buysse - Kwaliteitszorg en VTOO
  • Evelien Van Quaethem - ASStheek
  • Niki van Besien - Outreach 

Liga Autisme Vlaanderen:

  • Jo Renty - coördinator
  • Chloè Bontinck - wetenschappelijk medewerker
  • Niki van Besien – ligamedewerker Tanderuis vzw
  • Rudi Samyn - grafisch vormgever

Samenwerkingsverbanden:

  • 1G-1P                 
    • Samen 1Plan Gent: Ine Goeminne
    • RTJ De Tafels Meetjesland: Inge Decloedt
    • Krachtgericht Waas& Dender: Karen De Ridder
    • RTJ De Tafels Oudenaarde: Jolien Gijselinck
    • RTJ De Tafels Aalst: 
  • Crisisbegeleiding        
    • RADAR : Kathleen Peeters, Floere Van Hende
    • De Schelp : Tess De Pot, Jessie Ghyselinck, Wendy Hulders, Sara De Cock 
  • Opgroeicoach Gent : Tom Dillen 
  • Activeringstrajecten: medewerkers volwassenenwerking